- Part # P1D-C125MSN0864
- Weight 0.00 lbs
- Bore Size 125mm
- Piston Rod & Seal Material 303 Stainless steel Piston, Std Seal
- Stroke 4 4MM STROKE
- Stroke 3 6
- Stroke 2 8
- Piston Style Cush B/E, Composite Piston
- Function Std End Cover Screws, Std Rod Wiper, Dbl Acting
Description du produit:
P1DC125MSN0864
COMPOSITE PISTON
125MM
STD END COVER SCREWS
STD ROD WIPER
DBL ACTING
0
4MM STROKE
P1D-C125MSN0864
Spécifications
- Part # P1D-C125MSN0864
- Weight 0.00 lbs
- Bore Size 125mm
- Stroke 4 4MM STROKE
- Stroke 3 6
- Stroke 2 8
Description du produit:
P1DC125MSN0864
COMPOSITE PISTON
125MM
STD END COVER SCREWS
STD ROD WIPER
DBL ACTING
0
4MM STROKE