- Part # P1D-C100MSN0150
- Weight 0.00 lbs
- Stroke 4 0MM STROKE
- Stroke 2 1
- Bore Size 100mm
- Piston Rod & Seal Material 303 Stainless steel Piston, Std Seal
- Stroke 3 5
- Piston Style Cush B/E, Composite Piston
- Function Std End Cover Screws, Std Rod Wiper, Dbl Acting
Description du produit:
P1DC100MSN0150
COMPOSITE PISTON
100MM
STD END COVER SCREWS
STD ROD WIPER
DBL ACTING
0
0MM STROKE
P1D-C100MSN0150
Spécifications
- Part # P1D-C100MSN0150
- Weight 0.00 lbs
- Stroke 4 0MM STROKE
- Stroke 2 1
- Bore Size 100mm
- Stroke 3 5
Description du produit:
P1DC100MSN0150
COMPOSITE PISTON
100MM
STD END COVER SCREWS
STD ROD WIPER
DBL ACTING
0
0MM STROKE