- Part # ATCR40X35-SBVHYD
Description du produit:
ATCR40X35SBVHYD
MAGNETIC PISTON CYLINDER WITH SENSOR MOUNTING RAIL
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
SIDE BASE
VITON HYDRAULIC (12MM ONLY)
ATCR40X35-SBVHYD
Spécifications
- Part # ATCR40X35-SBVHYD
Description du produit:
ATCR40X35SBVHYD
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
SIDE BASE
VITON HYDRAULIC (12MM ONLY)