- Part # ATCR40X35-SBHYD
- Category Pneumatics
- Category Pneumatic Cylinder
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ATCR40X35SBHYD
MAGNETIC PISTON CYLINDER WITH SENSOR MOUNTING RAIL
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
SIDE BASE
BUNA-N-HYDRAULIC (12MM ONLY)
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 06/03/2026
ATCR40X35-SBHYD
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # ATCR40X35-SBHYD
- Category Pneumatics
- Category Pneumatic Cylinder
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ATCR40X35SBHYD
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
SIDE BASE
BUNA-N-HYDRAULIC (12MM ONLY)