- Part # 400MTS8M848
- Category Motors/GearBox/Clutch
- Category Belts Industrial Transmission
- Weight 4.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
400MTS8M848
MEGA TORQUE TIMING BELT
8MM PITCH
848MM L 40MM W
PITCH: 8
TEETH: 106
CORE CORD MATERIAL: FIBERGLASS
400MTS8M848
Especificaciones
- Part # 400MTS8M848
- Weight 4.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
400MTS8M848
MEGA TORQUE TIMING BELT
8MM PITCH
848MM L 40MM W