- Part # ATCR40X35-TBEVHYD
Descripción:
ATCR40X35TBEVHYD
MAGNETIC PISTON CYLINDER WITH SENSOR MOUNTING RAIL
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
THREADS BOTH ENDS
VITON HYDRAULIC (12MM ONLY)
ATCR40X35-TBEVHYD
Especificaciones
- Part # ATCR40X35-TBEVHYD
Descripción:
ATCR40X35TBEVHYD
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
THREADS BOTH ENDS
VITON HYDRAULIC (12MM ONLY)