- Part # ATCR40X35-TBEHYD
Descripción:
ATCR40X35TBEHYD
MAGNETIC PISTON CYLINDER WITH SENSOR MOUNTING RAIL
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
THREADS BOTH ENDS
BUNA-N-HYDRAULIC (12MM ONLY)
ATCR40X35-TBEHYD
Especificaciones
- Part # ATCR40X35-TBEHYD
Descripción:
ATCR40X35TBEHYD
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
THREADS BOTH ENDS
BUNA-N-HYDRAULIC (12MM ONLY)