- Part # 8223153XA
- Category HMI / MMI / OIT
- Category Operator Interface
- Weight 12.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
8223153XA
1/4 DIN DUAL DISPLAY CONTROLLER SSR DRIVER 4-20MA RELAY RS-485 TOTAL ACCESS 115VAC INPUT 230VAC RELAYS 24VDC POWER SUPPLY
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
También Conocido Como
Número de Parte Alternativo:
- PARTLOW 8223153XA
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/10/2007
8223153XA
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # 8223153XA
- Category HMI / MMI / OIT
- Category Operator Interface
- Weight 12.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
8223153XA