- Part # XPA1885DR
- Category Motors/GearBox/Clutch
- Category Belts Industrial Transmission
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
XPA1885DR
RLT
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 1885MM
Last Value Update: 11/26/2024
XPA1885DR
Specifications
- Part # XPA1885DR
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
XPA1885DR
RLT
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 1885MM