- Part # P161K101PSN25D105
Description du produit:
P161K101PSN25D105
(PRICE/EACH)
POT
1M
0.1W
LOG / AUDIO
TRACK RESISTANCE:1MOHM
NO. OF TURNS:1TURNS
TRACK TAPER:LOG (AUDIO)
POWER RATING:100MW
RESISTANCE TOLERANCE:± 30%
PRODUCT RANGE:P161 SERIES
POTENTIOMETER MOUNTING:PANEL MOUNT
SHAFT DIAMETER:6MM ROHS COMPLIAN
P161K101PSN25D105
Spécifications
- Part # P161K101PSN25D105
Description du produit:
P161K101PSN25D105
(PRICE/EACH)
POT
1M
0.1W
LOG / AUDIO
TRACK RESISTANCE:1MOHM
NO. OF TURNS:1TURNS
TRACK TAPER:LOG (AUDIO)
POWER RATING:100MW
RESISTANCE TOLERANCE:± 30%
PRODUCT RANGE:P161 SERIES