- Part # P1D-C063MST0500
- Weight 0.00 lbs
- Stroke 3 0
- Stroke 4 0MM STROKE
- Piston Rod & Seal Material 303 Stainless steel Piston, Std Seal
- Stroke 2 5
- Bore Size 63mm
- Piston Style Cush B/E, Composite Piston
- Function Std End Cover Screws, Std Rod Wiper, Dbl Acting
Description du produit:
P1DC063MST0500
COMPOSITE PISTON
63MM
STD END COVER SCREWS
STD ROD WIPER
DBL ACTING
303 STAINLESS STEEL PISTON
STD SEAL
0
0MM STROKE
P1D-C063MST0500
Spécifications
- Part # P1D-C063MST0500
- Weight 0.00 lbs
- Stroke 3 0
- Stroke 4 0MM STROKE
- Stroke 2 5
- Bore Size 63mm
Description du produit:
P1DC063MST0500
COMPOSITE PISTON
63MM
STD END COVER SCREWS
STD ROD WIPER
DBL ACTING
303 STAINLESS STEEL PISTON
STD SEAL
0
0MM STROKE