- Part # ERJUP3J3R0V
Description du produit:
ERJUP3J3R0V
RESISTOR
3R
5%
0.25W
0603
THICK FILM
RESISTANCE:3OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT
VOLTAGE RATING:150V ROHS COMPLIANT: YES
ERJUP3J3R0V
Spécifications
- Part # ERJUP3J3R0V
Description du produit:
ERJUP3J3R0V
RESISTOR
3R
5%
0.25W
0603
THICK FILM
RESISTANCE:3OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT