- Part # ERJ-P6WF1800V
Description du produit:
ERJP6WF1800V
RESISTOR
THICK FILM
180R
1%
0.5W
0805
REEL
RESISTANCE:180OHM
VOLTAGE RATING:150V
RESISTOR CASE STYLE:0805 [2012 METRIC]
POWER RATING:500MW
RESISTANCE TOLERANCE: 1%
PRODUCT RANGE:AEC-Q200 ERJP06 SERIES
PACKAGING:TAPE & REEL
ROHS COMPLIANT: Y
ERJ-P6WF1800V
Spécifications
- Part # ERJ-P6WF1800V
Description du produit:
ERJP6WF1800V
RESISTOR
THICK FILM
180R
1%
0.5W
0805
REEL
RESISTANCE:180OHM
VOLTAGE RATING:150V
POWER RATING:500MW
RESISTANCE TOLERANCE: 1%