- Part # ATCR40X35-TFVHYD
Description du produit:
ATCR40X35TFVHYD
MAGNETIC PISTON CYLINDER WITH SENSOR MOUNTING RAIL
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
THREADS FRONT
VITON HYDRAULIC (12MM ONLY)
ATCR40X35-TFVHYD
Spécifications
- Part # ATCR40X35-TFVHYD
Description du produit:
ATCR40X35TFVHYD
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
THREADS FRONT
VITON HYDRAULIC (12MM ONLY)