- Part # CFL-SS-7-27
Description du produit:
CFLSS727
LEVELPRO CFL SERIES CONTINUOUS FLOAT LEVEL SENSOR | MATERIAL: 316 STAINLESS STEEL | 7"–27" RANGE (4–20 MA SPAN) | BLIND | OUTPUT: 4-20MA | LOOP POWERED | CONNECTION: 2" NPT | INCLUDES 1 LENGTH EXTENSION
CFL-SS-7-27
Spécifications
- Part # CFL-SS-7-27
Description du produit:
CFLSS727