- Part # XPA1407DR
- Category Motors/GearBox/Clutch
- Category Belts Industrial Transmission
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
XPA1407DR
DRIVE RITE
INDUSTRIAL RAW EDGE WEDGE V-BELT
FABRIC COVER: PET/COTTON TO ENHANCE FLEXIBILITY
BODY COMPOUND FIBERS LOADED MADE OF CR RUBBER BLEND
RLT
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 1407MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 26/11/2024
XPA1407DR
Spécifications
- Part # XPA1407DR
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
XPA1407DR
DRIVE RITE
RLT
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 1407MM