- Part # HD24B068-0550ELP1EMS
Description du produit:
HD24B0680550ELP1EMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
6800 N
550 MM
END-OF-STROKE INDICATION OUTPUT + ANALOG (POTENTIOMETER) POSITION OUTPUT + EXX
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
14 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD24B068-0550ELP1EMS
Spécifications
- Part # HD24B068-0550ELP1EMS
Description du produit:
HD24B0680550ELP1EMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
6800 N
550 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)