- Part # HD24B068-0550CNO2EMS
Description du produit:
HD24B0680550CNO2EMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
6800 N
550 MM
CAN BUS J1939 + OPEN LOOP SPEED CONTROL
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
14 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD24B068-0550CNO2EMS
Spécifications
- Part # HD24B068-0550CNO2EMS
Description du produit:
HD24B0680550CNO2EMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
6800 N
550 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)