- Part # HD24B045-0500EXP2MMS
Description du produit:
HD24B0450500EXP2MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
4500 N
500 MM
ANALOG (POTENTIOMETER) POSITION OUTPUT + EXX
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
19 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD24B045-0500EXP2MMS
Spécifications
- Part # HD24B045-0500EXP2MMS
Description du produit:
HD24B0450500EXP2MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
4500 N
500 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)