- Part # 953A-V0-0120-M-X-D-C-S-R
- Category Sensors & Switches
- Category Linear Transducer
- Weight 10.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
953AV00120MXDCSR
953A VMAX™ LDT
0 TO 10 VDC
METRIC
STANDARD 2 INCHES
STANDARD 2.5 INCHES.
STANDARD 5 PIN
12MM EURO
STAINLESS STEEL COVER AND CONNECTOR
METRIC TH
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 07/01/2011
953A-V0-0120-M-X-D-C-S-R
Spécifications
- Category Sensors & Switches
- Category Linear Transducer
- Weight 10.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
953AV00120MXDCSR
953A VMAX™ LDT
0 TO 10 VDC
METRIC
STANDARD 2 INCHES
STANDARD 2.5 INCHES.
STANDARD 5 PIN
12MM EURO