- Part # P1D-C080HSN0250
- Weight 0.00 lbs
- Stroke 4 0MM STROKE
- Stroke 2 2
- Piston Rod & Seal Material 303 Stainless steel Piston, Std Seal
- Stroke 3 5
- Bore Size 80mm
Descripción:
P1DC080HSN0250
COMPOSITE PISTON
80MM
303 STAINLESS STEEL PISTON
STD SEAL
0250MM STROKE
P1D-C080HSN0250
Especificaciones
- Part # P1D-C080HSN0250
- Weight 0.00 lbs
- Stroke 4 0MM STROKE
- Stroke 2 2
- Stroke 3 5
- Bore Size 80mm
Descripción:
P1DC080HSN0250
COMPOSITE PISTON
80MM
303 STAINLESS STEEL PISTON
STD SEAL
0250MM STROKE