- Part # ERJUP3J5R6V
Descripción:
ERJUP3J5R6V
RESISTOR
5R6
5%
0.25W
0603
THICK FILM
RESISTANCE:5.6OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT
VOLTAGE RATING:150V ROHS COMPLIANT: Y
ERJUP3J5R6V
Especificaciones
- Part # ERJUP3J5R6V
Descripción:
ERJUP3J5R6V
RESISTOR
5R6
5%
0.25W
0603
THICK FILM
RESISTANCE:5.6OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT