- Part # ERJUP3J3R3V
Descripción:
ERJUP3J3R3V
RESISTOR
3R3
5%
0.25W
0603
THICK FILM
RESISTANCE:3.3OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT
VOLTAGE RATING:150V ROHS COMPLIANT: Y
ERJUP3J3R3V
Especificaciones
- Part # ERJUP3J3R3V
Descripción:
ERJUP3J3R3V
RESISTOR
3R3
5%
0.25W
0603
THICK FILM
RESISTANCE:3.3OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT