- Part # ERJUP3J302V
Descripción:
ERJUP3J302V
RESISTOR
3K
5%
0.25W
0603
THICK FILM
RESISTANCE:3KOHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT
VOLTAGE RATING:150V ROHS COMPLIANT: YES
ERJUP3J302V
Especificaciones
- Part # ERJUP3J302V
Descripción:
ERJUP3J302V
RESISTOR
3K
5%
0.25W
0603
THICK FILM
RESISTANCE:3KOHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT