- Part # ERJUP3J2R7V
Descripción:
ERJUP3J2R7V
RESISTOR
2R7
5%
0.25W
0603
THICK FILM
RESISTANCE:2.7OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT
VOLTAGE RATING:150V ROHS COMPLIANT: Y
ERJUP3J2R7V
Especificaciones
- Part # ERJUP3J2R7V
Descripción:
ERJUP3J2R7V
RESISTOR
2R7
5%
0.25W
0603
THICK FILM
RESISTANCE:2.7OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT