- Part # ERJP14J3R9U
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ERJP14J3R9U
RESISTOR
3R9
5%
0.5W
1210
THICK FILM
RESISTOR CASE STYLE:1210 [3225 METRIC]
RESISTANCE:3.9OHM
PRODUCT RANGE:ERJP14 SERIES
VOLTAGE RATING:200V
RESISTOR ELEMENT MATERIAL:THICK FILM
POWER RATING:500MW
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
ROHS COMPLIANT: YE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/12/2025
ERJP14J3R9U
Especificaciones
- Part # ERJP14J3R9U
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ERJP14J3R9U
RESISTOR
3R9
5%
0.5W
1210
THICK FILM
RESISTANCE:3.9OHM
PRODUCT RANGE:ERJP14 SERIES
VOLTAGE RATING:200V
POWER RATING:500MW
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%