- Part # ERJ-U1TF2403U
Descripción:
ERJU1TF2403U
SURFACE MOUNT THICK FILM RESISTOR
AEC-Q200 ERJ SERIES
240 KOHM
1 W
- 1%
200 V ROHS COMPLIANT: YES
ERJ-U1TF2403U
Especificaciones
- Part # ERJ-U1TF2403U
Descripción:
ERJU1TF2403U
AEC-Q200 ERJ SERIES
240 KOHM
1 W
- 1%
200 V ROHS COMPLIANT: YES