- Part # ERJ-P6WF3900V
Descripción:
ERJP6WF3900V
THICK FILM RESISTOR
390 OHM
1%
0.05W
RESISTANCE:390OHM
VOLTAGE RATING:150V
RESISTOR CASE STYLE:0805 [2012 METRIC]
POWER RATING:500MW
RESISTANCE TOLERANCE: 1%
PRODUCT RANGE:AEC-Q200 ERJP06 SERIES
PACKAGING:TAPE & REEL
ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/12/2025
ERJ-P6WF3900V
Especificaciones
- Part # ERJ-P6WF3900V
Descripción:
ERJP6WF3900V
THICK FILM RESISTOR
390 OHM
1%
0.05W
RESISTANCE:390OHM
VOLTAGE RATING:150V
POWER RATING:500MW
RESISTANCE TOLERANCE: 1%