- Part # ATCR40X35-TRHYD
Descripción:
ATCR40X35TRHYD
MAGNETIC PISTON CYLINDER WITH SENSOR MOUNTING RAIL
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
THREADS REAR
BUNA-N-HYDRAULIC (12MM ONLY)
ATCR40X35-TRHYD
Especificaciones
- Part # ATCR40X35-TRHYD
Descripción:
ATCR40X35TRHYD
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
THREADS REAR
BUNA-N-HYDRAULIC (12MM ONLY)