- Part # ATCR40X35-TFHYD
Descripción:
ATCR40X35TFHYD
MAGNETIC PISTON CYLINDER WITH SENSOR MOUNTING RAIL
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
THREADS FRONT
BUNA-N-HYDRAULIC (12MM ONLY)
ATCR40X35-TFHYD
Especificaciones
- Part # ATCR40X35-TFHYD
Descripción:
ATCR40X35TFHYD
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
THREADS FRONT
BUNA-N-HYDRAULIC (12MM ONLY)