- Part # ATCR40X35-SBVHYD
- Category Pneumatics
- Category Pneumatic Cylinder
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ATCR40X35SBVHYD
MAGNETIC PISTON CYLINDER WITH SENSOR MOUNTING RAIL
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
SIDE BASE
VITON HYDRAULIC (12MM ONLY)
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 06/03/2026
ATCR40X35-SBVHYD
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # ATCR40X35-SBVHYD
- Category Pneumatics
- Category Pneumatic Cylinder
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ATCR40X35SBVHYD
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
SIDE BASE
VITON HYDRAULIC (12MM ONLY)