- Part # CFL-PP-10-13-L
Descripción:
CFLPP1013L
LEVELPRO CFL SERIES CONTINUOUS FLOAT LEVEL SENSOR | MATERIAL: PP | 10"–13" RANGE (4–20 MA SPAN) | DISPLAY: LCD 4-DIGIT CHAMELEON COLOR | OUTPUT: 4-20MA | LOOP POWERED | CONNECTION: 2" NPT
CFL-PP-10-13-L
Especificaciones
- Part # CFL-PP-10-13-L
Descripción:
CFLPP1013L