- Part # CFL-P-28-49-L
Descripción:
CFLP2849L
LEVELPRO CFL SERIES CONTINUOUS FLOAT LEVEL SENSOR | MATERIAL: PVC | 28"–49" RANGE (4–20 MA SPAN) | DISPLAY: LCD 4-DIGIT CHAMELEON COLOR | OUTPUT: 4-20MA | LOOP POWERED | CONNECTION: 2" NPT | INCLUDES 3 LENGTH EXTENSIONS
CFL-P-28-49-L
Especificaciones
- Part # CFL-P-28-49-L
Descripción:
CFLP2849L