- Part # CFL-P-28-47-L
- Category Sensors & Switches
- Category Float/Level Switch
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
CFLP2847L
LEVELPRO CFL SERIES CONTINUOUS FLOAT LEVEL SENSOR | MATERIAL: PVC | 28"–47" RANGE (4–20 MA SPAN) | DISPLAY: LCD 4-DIGIT CHAMELEON COLOR | OUTPUT: 4-20MA | LOOP POWERED | CONNECTION: 2" NPT | INCLUDES 2 LENGTH EXTENSIONS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 17/10/2025
CFL-P-28-47-L
Especificaciones
- Part # CFL-P-28-47-L
- Category Sensors & Switches
- Category Float/Level Switch
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
CFLP2847L