- Part # XPA2832DR
- Category Motors/GearBox/Clutch
- Category Belts Industrial Transmission
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
XPA2832DR
RLT
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 2832MM
XPA2832DR
Especificaciones
- Part # XPA2832DR
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
XPA2832DR
RLT
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 2832MM