- Part # XPA2430DR
- Category Motors/GearBox/Clutch
- Category Belts Industrial Transmission
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
XPA2430DR
DRIVE RITE
INDUSTRIAL RAW EDGE WEDGE V-BELT
FABRIC COVER: PET/COTTON TO ENHANCE FLEXIBILITY
BODY COMPOUND FIBERS LOADED MADE OF CR RUBBER BLEND
RLT
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 2430MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 26/11/2024
XPA2430DR
Especificaciones
- Part # XPA2430DR
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
XPA2430DR
DRIVE RITE
RLT
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 2430MM