- Part # XPA1482DR
- Category Motors/GearBox/Clutch
- Category Belts Industrial Transmission
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
XPA1482DR
RLT
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 1482MM
XPA1482DR
Especificaciones
- Part # XPA1482DR
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
XPA1482DR
RLT
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 1482MM