- Part # HD24B068-0550EXP2EES
Descripción:
HD24B0680550EXP2EES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
6800 N
550 MM
ANALOG (POTENTIOMETER) POSITION OUTPUT + EXX
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
14 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD24B068-0550EXP2EES
Especificaciones
- Part # HD24B068-0550EXP2EES
Descripción:
HD24B0680550EXP2EES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
6800 N
550 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)