- Part # HD24B068-0500LXX2MMS
Descripción:
HD24B0680500LXX2MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
6800 N
500 MM
LOW-LEVEL SIGNAL MOTOR SWITCHING + EXX
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
14 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD24B068-0500LXX2MMS
Especificaciones
- Part # HD24B068-0500LXX2MMS
Descripción:
HD24B0680500LXX2MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
6800 N
500 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)