- Part # HD24B045-0500EXX2EES
Descripción:
HD24B0450500EXX2EES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
4500 N
500 MM
ELECTRONIC MONITORING PACKAGE ONLY
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
19 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD24B045-0500EXX2EES
Especificaciones
- Part # HD24B045-0500EXX2EES
Descripción:
HD24B0450500EXX2EES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
4500 N
500 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)