- Part # HD24B045-0500EXX1MES
Descripción:
HD24B0450500EXX1MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
4500 N
500 MM
ELECTRONIC MONITORING PACKAGE ONLY
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
19 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD24B045-0500EXX1MES
Especificaciones
- Part # HD24B045-0500EXX1MES
Descripción:
HD24B0450500EXX1MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
4500 N
500 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)