- Part # M3035042AC0A3O01
- Category Controls & Indicators
- Category Temperature/Process Control
- Weight 32.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
M3035042AC0A3O01
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 350 A
MAX VOLT 480 V
AUX SUPPLY 230V
INPUT 4-20 MA
SINGLE CYCLE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 06/01/2017
M3035042AC0A3O01
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # M3035042AC0A3O01
- Weight 32.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
M3035042AC0A3O01
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 350 A
MAX VOLT 480 V
AUX SUPPLY 230V