- Part # M3030062RZ0A3O21
Descripción:
M3030062RZ0A3O21
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 300 A
MAX VOLT 600 V
AUX SUPPLY 230V
INPUT RS485 COMMUNICATION
ZERO CROSSING
M3030062RZ0A3O21
Especificaciones
- Part # M3030062RZ0A3O21
Descripción:
M3030062RZ0A3O21
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 300 A
MAX VOLT 600 V
AUX SUPPLY 230V