- Part # M2140042KBWA3O01
- Category Controls & Indicators
- Category Temperature/Process Control
- Weight 32.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
M2140042KBWA3O01
POWERSTACK 2-PHASE
AMPERAGE 1400 A
MAX VOLT 480 V
AUX SUPPLY 230V
INPUT 10K POT
POWER FEED BACK VXI
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 06/01/2017
M2140042KBWA3O01
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # M2140042KBWA3O01
- Weight 32.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
M2140042KBWA3O01
POWERSTACK 2-PHASE
AMPERAGE 1400 A
MAX VOLT 480 V
AUX SUPPLY 230V