- Part # 8241153XA
- Category HMI / MMI / OIT
- Category Operator Interface
- Weight 12.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
8241153XA
1/4 DIN DUAL DISPLAY CONTROLLER
4-20 MA & SSR DRIVER
RELAY
RS-485 TOTAL ACCESS COMMUNICATIONS
115 VAC INPUT & 230 VAC RELAYS
24 VDC POWER
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
También Conocido Como
Número de Parte Alternativo:
- PARTLOW 8241153XA
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 17/01/2013
8241153XA
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # 8241153XA
- Category HMI / MMI / OIT
- Category Operator Interface
- Weight 12.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
8241153XA
4-20 MA & SSR DRIVER
RELAY
115 VAC INPUT & 230 VAC RELAYS
24 VDC POWER