- Part # AB-BBD06ML-BBDFR-QF010
- Category Components
- Category Connector/Terminal/Pin
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ABBBD06MLBBDFRQF010
X-LOK
STANDARD SIZE
PLASTIC
10A+5A
06 PINS
MALE CONNECTOR
MALE CONTACT
RIGHT ANGLE-TO-STRAIGHT
PUSH LOCK
OVERMOLDED DOUBLE ENDED
LENGTH 10000MM
IP68 ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 24/02/2026
AB-BBD06ML-BBDFR-QF010
Especificaciones
- Category Components
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ABBBD06MLBBDFRQF010
X-LOK
STANDARD SIZE
PLASTIC
10A+5A
06 PINS
MALE CONNECTOR
MALE CONTACT
RIGHT ANGLE-TO-STRAIGHT
PUSH LOCK
OVERMOLDED DOUBLE ENDED
LENGTH 10000MM