- Part # ERJ-U1TF2403U
Description:
ERJU1TF2403U
SURFACE MOUNT THICK FILM RESISTOR
AEC-Q200 ERJ SERIES
240 KOHM
1 W
- 1%
200 V ROHS COMPLIANT: YES
Last Value Update: 12/2/2025
ERJ-U1TF2403U
Specifications
- Part # ERJ-U1TF2403U
Description:
ERJU1TF2403U
AEC-Q200 ERJ SERIES
240 KOHM
1 W
- 1%
200 V ROHS COMPLIANT: YES