- Part # PLF-8-4-NO-54-NO-36-NO-18-NO-12
- Category Sensors & Switches
- Category Flow Meter
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
PLF84NO54NO36NO18NO12
LEVELPRO PLF SERIES LEVEL FLOAT SWITCH | MATERIAL: 316 STAINLESS STEEL | CONNECTION: 2" NPT | 4 FLOATS | 1: NO
54" | 2: NO
36" | 3: NO
18" | 4: NO
12" | LENGTH 54"
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/17/2025
Specifications
- Category Sensors & Switches
- Category Flow Meter
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
PLF84NO54NO36NO18NO12
54" | 2: NO
36" | 3: NO
18" | 4: NO
12" | LENGTH 54"