- Part # CFL-PP-10-14
Description:
CFLPP1014
LEVELPRO CFL SERIES CONTINUOUS FLOAT LEVEL SENSOR | MATERIAL: PP | 10"–14" RANGE (4–20 MA SPAN) | BLIND | OUTPUT: 4-20MA | LOOP POWERED | CONNECTION: 2" NPT
Last Value Update: 10/17/2025
CFL-PP-10-14
Specifications
- Part # CFL-PP-10-14
Description:
CFLPP1014