- Part # CFL-PP-10-12-L
Description:
CFLPP1012L
LEVELPRO CFL SERIES CONTINUOUS FLOAT LEVEL SENSOR | MATERIAL: PP | 10"–12" RANGE (4–20 MA SPAN) | DISPLAY: LCD 4-DIGIT CHAMELEON COLOR | OUTPUT: 4-20MA | LOOP POWERED | CONNECTION: 2" NPT
Last Value Update: 10/17/2025
CFL-PP-10-12-L
Specifications
- Part # CFL-PP-10-12-L
Description:
CFLPP1012L